سئو با All in On SEO Pack

بدیهی است که در هر سیستم مدیریت محتوا ، نیاز است تا امکاناتی به هسته اون افزوده گردد تا کارایی اون سیستم رو بالاتر ببرد . سیستم های زیادی چون دیتالایف،جوملا و وردپرس و دروپال و خیلی دیگر نیز دارای افزونه ها ، پلاگین های متفاوتی هستند، امروز برای وردپرسی ها قصد معرفی پلاگین قدرتمند جهت بهبود سئو وب سایت را داریم ، پلاگین All in On SEO Pack یکی از پلاگین های قدرتمند وردپرس در زمینه سئو سایت میباشد.


موتورهای جستجو اهمیت زیادی به کیفیت مطالب میدهند، در صورتی که مطلب شما کاملا از خودتان باشد و به طور کامل و جامع در مورد یک موضوع خاص توضیح داده باشد، موتورهای جستجو به زودی مطلب شمارا ثبت خواهند کرد.

» استفاده از پلاگین All in On SEO Pack

همه ما در مطالبی که مینویسیم، عنوان مطلب، واژه های کلیدی، و توضیحاتی را که باید هر مطلبی داشته باشد رعایت میکنیم اما برای تاثیر گذارتر بودن این موارد یکی از بهترین پلاگین های موجود برای وردپرس را بشما معرفی و پیشنهاد میکنیم.

با نصب پلاگین All in On SEO Pack به بهترین نحو میتوانید مطالب خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید. میتوانید این پلاگین را از خود سایت وردپرس که لینک آن در آخر مطلب آورده شده دریافت کنید. برای استفاده از آن هم توضیح مختصری را در زیر آورده ام که امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

پلاگین All in On SEO Pack

شماره 1:

all_in_one_seo_pack1


پیش نمایشی از حالتی را نشان میدهد که موتور های جستجو مطلب شما را نشان خواهند داد. این قسمت با پر کردن قسمت های 2،3 و 4 نشان داده میشود.
شماره 2 :
عنوانی که میخواهید موتور های جستجو برای مطلب شما بشناسند. سعی کنید کوتاه و مختصر باشید رد عین حال کلمات کلیدی داشته باشد.

شماره 3 :

توضیح کوتاهی از مطلب خود بنویسید. این توضیح در زیر عنوان مطلبتان در موتور های جستجو نمایش داده خواهد شد و تاثیر بسزایی در جذب خواننده خواهد داشت. پس سعی کنید هدف کلی از مطلب خود را در آن بگنجانید.

شماره 4 :

همانطور که مشخص است چند کلمه کلیدی از مطلب مورد نظر در این قسمت ذکر کنید. سعی کنید تعداد کلمات کلیدی کم باشد، برای تفکیک آنها از “,” استفاده کنید.

 

دانلود پلاگین از سایت رسمی وردپرس :

 

سئو قدرتمند را با All in On SEO Pack تجربه کنید

 

 

 

 

منبع:آی پلاس


وب / سایر مقالات وب sepahna 2 870 بازدید 2 نظر پرینت
 • +5

دیدگاه :

 1. User Avatar
  sv7en  ـ  در تاریخ : 25/07/1392 - 07:46
  سلام چطوری این پلاگین را در دیتالایف نصب کنم؟؟؟؟
 2. User Avatar
  sepahna  ـ  در تاریخ : 25/07/1392 - 12:13
  نقل قول: sv7en
  سلام چطوری این پلاگین را در دیتالایف نصب کنم؟؟؟؟

  سلام دوست عزیز . پلاگین All in On SEO Pack برای وردپرس هست.

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :