Cross-Browser به چه معناست؟

Cross-Browser به چه معناست؟

تاریخ : 12 تیر 1395 نویسنده : sepahna موضوع : وب / سایر مقالات وب
Cross-Browser در واقع به این معناست که کد های HTML و CSS و کد های Client Side نوشته شده در یک وب سایت، به شکلی نوشته شوند که در تمامی مرورگرها Browsers به یک فرم دیده شده و قابل اجرا باشند از مرورگرهای متداول می توان به نسخه های اینترنت اکسپلورر یا IE مایکروسافت ، فایرفاکس موزیلا ، کروم گوگل ، سافاری اپل ، اپرا و ... اشاره کرد.
بیت کوین رایگان

بیت کوین رایگان

تاریخ : 23 اردیبهشت 1395 نویسنده : LOVEBIRD موضوع : وب / سایر مقالات وب
به نام خدا آموزش ساخت حساب بیت کوین برای شروع کسب درآمد از سایت های بیت کوین نیاز است که شما ابتدا یک حساب بیت کوین داشته باشید تا درآمد حاصل از تلاشتان را به آن واریز نمایید و در موقع نیاز آن را به ریال تبدیل کنید و به این ترتیب کسب درآمد داشته باشد قبل از همه چیز توضیح بدم که بیت کوین یک نوع واحد پولی است که فعلا با ارزش ترین در میان واحد های پولی دیگر است امروز یک بیت کوین معادل ۴۱۰ دلار می
ماژول فایل ضمیمه برای دیتالایف

ماژول فایل ضمیمه برای دیتالایف

تاریخ : 06 آبان 1394 نویسنده : sepahna موضوع : وب / سایر مقالات وب
ماژول فایل های ضمیمه برای دیتالایف وبسایت dlestarter چندی پیش ماژول جدیدی برای فایل های آپلود شده توسط سیستم دیتالایف ارائه داده است که میتوانید توسط آن ظاهر فایل های دانلودی در دیتالایف را به گونه ایی زیباتر و پرکاربرد تر در اختیار کاربران خود قرار دهید.
رفع مشکل نشان ندادن عکس  در نتایج جستجو Google

رفع مشکل نشان ندادن عکس در نتایج جستجو Google

تاریخ : 13 تیر 1393 نویسنده : sepahna موضوع : وب / سایر مقالات وب
سرویس Google Image برای دریافت تصاویر از دنیای اینترنت استفاده می شود و یکی از کارهای گرافیک کاران و طراحانی که می خواهند سریع به چند تصویر دلخواه خود برسند جست جوی عبارت کلیدی در گوگل ایمیج می باشد که اگر از اینترنت ایران استفاده نمایید در صورت جست جوی تصویری صفحه بالا را مشاهده خواهید کرد.
Syntax Highlighter برای دیتالایف انجین

Syntax Highlighter برای دیتالایف انجین

تاریخ : 29 اردیبهشت 1393 نویسنده : sepahna موضوع : وب / سایر مقالات وب
شما هم به یک ادیتور پیشرفته واسه سیستم دیتالایف انجین نیاز دارید!؟ آیا قصد قرار دادن کد های css و ... رو دارید و از بهم ریختگی اون ها رنج میبرید!؟ پیشنهاد ما به شما استفاده از ادیتور قدرتمند MWS-Syntax Highlighter میباشد. با استفاده از این ادیتور به کدهای خود نظم خاصی را دهید.
تغییر در قسمت نظرات دیتالایف انجین

تغییر در قسمت نظرات دیتالایف انجین

تاریخ : 08 فروردین 1393 نویسنده : sepahna موضوع : وب / سایر مقالات وب
شاید شما هم قصد داشته باشید تغییری در گروه های کاربری خودتون در بخش نظرات سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین انجام بدید. در این آموزش شما میتوانید تعریف کنید که رنگ فونت مدیر سایت در صورت پاسخ به نظر چه رنگی باشه ف یا رنگ نظرات کاربران عضو و میهمان و .... ، علاوه بر رنگبندی شما با آشنایی کمی از css میتوانید تغییرات بسیاری را در این راستا انجام دهید.