دانلود قالب گرافیکی juicy-portal

دانلود قالب گرافیکی juicy-portal

تاریخ : 31 خرداد 1393 نویسنده : sepahna موضوع : وب / قالب سایت و بلاگ
یکی از قالب های گرافیکی زیبا با قابلیت انتخاب رنگبندی توسط کاربر قالب زیبای juicy-portal میباشد. درون این قالب اسلایدر و تب و هاور های زیبای css به کار رفته است، توصیه میکنم حتما این قالب رو به روی سیستم دیتالایف انجین تست نمایید و لذت ببرید.
قالب زیبای multibloge برای دیتالایف انجین

قالب زیبای multibloge برای دیتالایف انجین

تاریخ : 21 مهر 1392 نویسنده : sepahna موضوع : وب / قالب سایت و بلاگ
سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین دارای قالب های زیبا و متنوعی است ، که امروز برای علاقه مندان به این سیستم قالب بسیار زیبا و شیک multibloges را تدارک دیده ایم. امیدواریم از این قالب 2 ستونه زیبا لذت ببرید.
دانلود قالب وبلاگ کریستین رونالدو

دانلود قالب وبلاگ کریستین رونالدو

تاریخ : 11 مهر 1392 نویسنده : morteza موضوع : وب / قالب سایت و بلاگ
قالب وبلاگ کریستین رونالدو زیبا و منحصربفرد و گرافیکی برای وبلاگ نویسان طراحی و ساخته شده . برای کسانی که دوست دارند همیشه نو و جدید باشند.هم اکنون شما میتوانید کد قالب های میهن بلاگ و بلاگفا و پرشین بلاگ و بلاگ اسکای را دریافت کنید.
دانلود قالب انجمن سپهنا

دانلود قالب انجمن سپهنا

تاریخ : 07 مهر 1392 نویسنده : sepahna موضوع : وب / قالب سایت و بلاگ
یکی از زیباترین استایل های ویبولتین را میتواند استایل انجمن تفریحی سپهنا نام برد. قالبی که دارای رنگبندی بسیار جالب و استفاده از منو و افکت های جالب css و ... میباشد. چندی پیش این استایل توسط انجمن فوق استفاده میشد که بعد از مدتی اقدام به عمومی کردن این قالب از سوی ما صورت گرفت.
قالب وبلاگ دوربین عکاسی شخصی

قالب وبلاگ دوربین عکاسی شخصی

تاریخ : 02 مهر 1392 نویسنده : morteza موضوع : وب / قالب سایت و بلاگ
قالب وبلاگ دوربین عکاسی سه ستونه زیبا و منحصربفرد و گرافیکی برای وبلاگ نویسان طراحی و ساخته شده . برای کسانی که دوست دارند همیشه نو و جدید باشند.هم اکنون شما میتوانید کد قالب های میهن بلاگ و بلاگفا و پرشین بلاگ و بلاگ اسکای را دریافت کنید.