3 مرداد 1393
کد خبر : 1833

هک بازی آفتابه! پول بی نهایت

هک بازی آفتابه

حتما شما هم بازی ایرانی آفتابه رو بازی کردید.
تو این بازی شما باید از روی یک سری تصاویر یک کلمه رو که به صورت کاملا مضحکی به تصاویر مربوط میشن رو حدس بزنید مثلا در اولین مرحله یک کمان رنگی به شما نشون میده و شما باید رنگین کمان رو حدس بزنید!!!
بعد از عبور از هر مرحله مقداری سکه به شما می دهد و با اسفاده از این سکه ها شما باید مراحل رو پشت سر بگذارید.


 مثلا اگر نتوانستید کلمه ایی را حدس بزنید با پرداخت مبلغی از سکه هایتان آن مرحله را پشت سر خواهید گذاشت. و یا با پرداخت سکه های کمتر تعدادی از حروف آن کلمه را مشخض خواهید کرد.

در این تاپیک قصد داریم تا نحوه هک کردن پول یا همان سکه های این بازی را برایتان آموزش دهیم.

 

 

ابتدا بازی را باز کنید و تعداد سکه هایتان را به خاطر بسپارید

در اینجا ما 290 سکه داریم.

هگ بازی آفتابه پول بینهایتخوب از بازی بیرون بیاید و برنامه Rom ToolBox رو اجرا کنید و از میان برنامه های موجود در نرم افزار Root Browser رو انتخاب کنید.
توجه : اگر روت بروزر دیگری دارید از آن استفاده کنید ولی قبل از آن مطمئن شوید که Super User اجازه دسترسی به روت را به آن نرم افزار داده باشد.

خوب به پوشه Data بروید

هک پول بینهایت در بازیپوشه ی Data را باز کنید(در واقع به مسیر Root/Data/Data بروید)

بی نهایت کردن پول در آفتابهپوشه ir.treeco.aftabe را پیدا کرده و آن را باز کنیدبه پوشه Shared_Prefs برویدفایل GOLVAZEH_XEJDIWE.xml را با RB text Editor موجود در Rom ToolBox و یا هر ادیتور متن دیگری باز کنید.عبارت <int name="Coin_Count" Valu="290"> را بیابید. همان طور که می بینید ما متفیر مربوط به سکه ها را که مقدار آن 290 است را پیدا کرده ایم.خوب مقدار آن را به دلخواه تغییر دهید من 9999999 رو انتخاب می کنم و فایل را ذخیره کنید.خوب به بازی بر می گردیم......همونطور که میبینید مقدار سکه های ما به 9999999 تغییر پیدا کرده.
از پولتون لذت ببرید. من ترجیح میدم همه مراحل رو آزاد کنم.با تشکر از : http://shahinsoft.ir

آموزشی / موبایل sepahna 11 412 بازدید 0 نظر پرینت
  • +21

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :