رفع مشکل دانلود فایل ها

رفع مشکل دانلود فایل ها

تاریخ : 23 شهریور 1394 نویسنده : sepahna موضوع : اخبار / اخبار سایت
طبق نظرات و کامنت های کاربران موبایلی سایت نسبت به ناتوان بودن در دانلود فایل های سایت ، برآن شدیم که پیگیر این مسئله باشیم که خوشبختانه این مشکل نیز حل گردید و کاربران موبایل به راحتی میتوانند با همه مروگرهای گوشی نسبت به دانلود فایل ها افدام کنند.
سال جدید میلادی 2015

سال جدید میلادی 2015

تاریخ : 09 دی 1393 نویسنده : morteza موضوع : اخبار / اخبار سایت
سال نو میلادی 2015 - 4 دی (25 دسامبر) مصادف با آغاز جشن کریسمس - 11 دی (1 ژانویه ) مصادف با آغاز سال نو میلادی 20 15 بر اساس سنتي ديرينه، مسيحيان ابتداي سال را اول ژانويه مي‌دانند. (همانگونه كه ما ايرانيان ابتداي سال خود را روز اول فروردين مي‌دانيم و اعراب ابتداي سال خود را ماه محرم مي‌دانند) و شروع سال، غير از مبدأ سال است.
ارسال مطلب توسط کاربران

ارسال مطلب توسط کاربران

تاریخ : 14 تیر 1393 نویسنده : sepahna موضوع : اخبار / اخبار سایت
درود همونطور که مطلع هستید قالب پورتال سپهنا بصورت کامل عوض شد. کاربران گرامی میتوانند بدون مشکل از طریق بخش ارسال مطلب به نشانی sepahna.ir/addnews.html مطالب خودشون رو برای ما ارسال نمایند. مشکلات موجود در بخش ارسال مطلب (لود نشدن ادیتور برای قرار دادن عکس و یا آپلود فایل و رنگی کردن متن و ... ) همگی رفع شده است . به سادگی هر چه تمام تر میتوانید مطالب خود را برای ما ارسال نمایید.
جوکستان سپهنا

جوکستان سپهنا

تاریخ : 29 فروردین 1393 نویسنده : sepahna موضوع : اخبار / اخبار سایت
درود ، بخش جدید تحت عنوان جوکستان به پورتال سپهنا افزوده گردید ، که بواسطه آن کاربران عضو سایت میتوانند پیامک(جوک) ارسال نمایند و همچنین به سایر پیامک ها امتیاز مثبت و منفی بدهند. جهت ورود به آدرس http://sepahna.ir/jokes مراجعه نمایید. کاربران میهمان فقط توانایی مشاهده و امتیاز دهی به جوک ها را دارند. + جوکستان مجددا به وب سایت اضافه گردید.