کانال ما در تلگرام
فیلترینگ سایت
فیلتر شدن
با هدف بهبود وب سایت ها ، وب سایت کارگاه تعیین مصادیق مجرمانه شکل گرفته است. شما در این سامانه میتونید وب سایت فیلتر شده خودتون رو از حالت فیلترینگ خارج نمایید.
از همکاری کلیه کاربران اینترنتی که با احساس مسئولیت نسبت به هویت فرهنگی و ارزش‌های اسلامی و با عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر بر فضای مجازی نظارت نموده و با اقدامات ارزنده خود با تهاجم فرهنگی و جبهه جنگ نرمی که دشمن بر ملت و کشور اسلامیمان تحمیل نموده است، با جدیت به مقابله می‌پردازند، تشکر و قدر دانی می‌شود.
لازم به ذکر است تا کنون نظارت شما امت وظیفه شناس و گزارش تخلفات تارنماهای دارای محتوای مجرمانه از طریق این سامانه، نقش بسیار مهم و اساسی را در سالم سازی فضای مجازی کشور ایفا نموده است.
کاربران گرامی که قصد اعلام تخلفات تارنماهای حاوی مصادیق مجرمانه از طریق این سامانه را دارند، می‌توانند گزارشات خود را به یکی از دو روش زیر ارسال نمایند:
۱ -تکمیل فرم گزارشات مردمی ۱ -تکمیل فرم گزارشات مردمی (راهنمای تکمیل فرم) .
۲ -نصب افزونه گزارشات مردمی در مرورگر فایرفاکس (راهنمای نصب و استفاده افزونه گزارشات مردمی) .

تذکــــــر

شایان ذکر است کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مرجع رسیدگی به شکایات خصوصی از پایگاه های اینترنتی نمی باشد. لذا کسانیکه از اقدامات یک پایگاه اینترنتی به لحاظ انتشار تصاویر خصوصی ، اهانت ، نشر اکاذیب ، کلاهبرداری و غیـــره متضرر شده اند باید شکایت کتبی تنظیم نموده و به دادسرای محل اقامت خود تقدیم نمایند . خواهشمند است از طــرح اینگونه موارد در این سامانه خودداری فرمایید ، در صورت مطـــــرح شدن بررسی نخواهـــــد شد

راهنمای تکمیل فرم :
جهت تکمیل فرم گزارش مردمی به ترتیب ذیل اقدام شود:
1- نشانی صفحه حاوی محتوای مجرمانه را بطور دقیق در قسمت مربوطه فرم وارد نمایید
2- محتوای مجرمانه مورد نظر را با یکی از عناوین مجرمانه موضوع بندهای هشت گانه (الف) تا (ح) موجود در فرم گزارش های مردمی تطبیق دهید
3- بر روی عنوان مجرمانه مورد نظر کلیک کنید
4- بعد از کلیک برروی عنوان مجرمانه یکی از بندهای زیر مجموعه عنوان اصلی را تیک بزنید
5- در صورت تمایل آدرس پست الکترونیکی(ایمیل )خود را وارد نمایید
6- در صورت تمایل توضیحات تکمیلی خود را در قسمت توضیحات فرم درج نمایید
7- کد امنیتی را وارد نمایید و برروی کلید ارسال کلیک کنید

منبع : internet.ir
0
نام:*
ایمیل:


جستجو در سایت
برند مورد علاقه شما
تقویم سایت
<    «  آبان 1399  »    >
شیدسچپج
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930