9 اردیبهشت 1393
کد خبر : 1712

رضا پیشرو بهترین رپر سال 1392

رضا پیشرو بهترین رپر در ایران شناخته شد.

امسال هم ، همچون سال پیش آقای رضا ناصری ملقب به رضا پیشرو ، برترین رپ کن در سال 1392 از دید مردم شناخته شد.  در سالی که گذشت خیلی از خواننده ها کاری منتشر نکردند یا تعداد کارهاشون از 1/2 ترک بیشتر نبوده ، رای ها بسیار پراکنده بود که خود گواه این قضیه بوده و میشه گفت تقریبا هنرمندانی که سال گذشته فعالیت داشتند در یک رده بودند و کسی برتری زیادی نسبت به بقیه نداشته در سالی که گذشت "رضا پیشرو" به واسطه پخش آهنگ ها و ویدیوهای قوی ، برای دومین سال پیاپی با اکثریت آرا به عنوان برترین رپ خون سال در بیا تو رپ انتخاب شد.


اندکی درباره زندگینامه رضا پیشرو :

رضا پیشرو متولد بهمن ماه 1364 است.او از 5 سال پیش شروع به رپخوانی کرده است که طی آن دو آلبوم بیرون داده است.او در آلبوم اول خود که وقته کثیفنام داشت در حدود 18 آهنگ پخش کرد که تعدادی از آنها در نت پخش نشد. نکته جالب ایناست که آهنگ وقته کثیف هیچوقت بر روی نت نیامد.

اگر بخواهیم از آلبوم اولرضا چند آهنگ زیبا نام ببریم می تواینم به نام اهنگهای پرده اخر و لبخند تلخ و وقتهکثیف اشاره کرد.

رضا در طول 5 سال سابقه کاری خود بدترین اهنگ های خود رااز این آلبوم نام می برد آهنگ هایی که با ابد و داریا در ابتدای کارش رکورد کردهبود...مانند:فاک زدبازی با همکاری داریا و فینچر(که رضا ابراز پشیمونی کرد از خوندناین اهنگ).تغیر به همراهی داریا و فینچر.محبوبیت و مقابله هردو با همراهی ابد وخودخواه با همکاری داریا.آلبوم دوم او که واقعیت نام دارد تحولعظیمی در سبک رپ در ایران بوجود آورد.این آلبوم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .رضا پیشرو در این آلبوم در حدود 10 الی 12 آهنگ خوانده است که هر کدام از زیباییخاصی برخوردار است.این آلبوم با اهنگ های زیبا و تکست های قویش باعث شد رضا را درصدر برترین رپرهای ایران جای دهد.

بیشتر آهنگهای این آلبوم با همکاری امیرتتلو بهترین خواننده سبک آر اند بی در ایران است.رضا دلیل اینکار را صدای زیبایامیر و دلنشین بودن سبک آر اند بی اعلام میکند.

اکثر آهنگ های این آلبومزیبا هستند و تعدادی از انها از پرطرفدار ترین آهنگ های پرشین رپهستند.مانند:واقعیت(با موضوع سیاسی به همراه ابلیس علی کینگ و تتلو)باید برم(موضوعشخصی)برو از پیشه من (با همکاری تتلوتهی و روزبه)سفری بی انتها(آهنگ معنوی باهمکاری امزیپر) زندانی و چشام ندید و... .

پیشرو و 3پاک القاب رضا بودند کهوی در اواسط کارش تصمیم می گیرد لقب 3پاک را واسه همیشه از خود دور کند به همیندلیل آهنگی با نام فقط 021 می خواند که در آن به این موضوع اعلام می شود.

آهنگ مورد علاقه رضا باید برم است که در اخر این آهنگ اعلام می کند 2سال رپنخواهد خوند اما به دلایلی نتوانست اینکارو بکند و تصمیم گرفت ادامه دهد و خیلیهارو با این تصمیم خوشحال کرد.

رضا پیشرو همیشه از سروش لشکری ملقب بههیچکس به عنوان برترین رپ کن ایران در کنار خود نام میبرد.

وی می گوید برایانتخاب بهترین خواننده فقط نیاز به گوش دادن به آهنگ های او نیست بلکه باید واقعیتزندگی اورا دانست.نامزد وی که ملقب به آتش است تا به اینجا دواهنگ بیرون داده است که یکی با همکاری خود رضا و پیمان قدرت بود و دیگری هم بهتنهایی رکورد کرده است.

 

 

نتایج نظرسنجی از سایت بیا تو رپ :

هترین رپ خون سال 92 ؟


پیشرو (2388)راي


یاس (2125)راي


حصین (ابلیس) (2000)راي


هیچکس (1228)راي


شاهین نجفی (1454)راي


زدبازی (1879)راي


عرفان (247)راي


تتلو (2103)راي


قاف (202)راي


سورنا (2328)راي


صادق (683)راي

 


موسیقی / اخبار موسیقی sepahna 12 623 بازدید 0 نظر پرینت
  • +5

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :