جزوه عربی سال اول دبیرستان

جزوه عربی سال اول دبیرستان

تاریخ : 22 دی 1392 نویسنده : sepahna موضوع : مقالات دیگر / جزوه ها
درود ، زین پس میتوانید جزوه های مقاطع متوسطه را از سایت سپهنا دانلود نمایید. امروز جزوه بسیار خوبی از عربی رو برای علاقه مندان و دبیرستانی ها تدارک دیده ایم که به واسطه آن میتوانید به راحتی درس عربی اول دبیرستان را درک نمایید.
جزوه مبتنی بر وب استاد نعمت قنواتی

جزوه مبتنی بر وب استاد نعمت قنواتی

تاریخ : 27 اردیبهشت 1392 نویسنده : sepahna موضوع : مقالات دیگر / جزوه ها
چندی پیش جزوه مبانی مهندسی نرم افزار استاد قنواتی را قرار دادیم ، اکنون میتوانید جزوه مبتنی بر وب و نمونه سوالات تستی را در ادامه دریافت نمایید. اون دسته از دوستانی که نتیجه مطلوب در ارائه پروژه نگرفتند نگران نباشند، میتوانند با امتحان پایانی جبران نمایند. با تشکر از استاد گرامی آقای نعمت الله قنواتی.
مجموعه جزوات رشته کامپیوتر

مجموعه جزوات رشته کامپیوتر

تاریخ : 06 خرداد 1391 نویسنده : sepahna موضوع : مقالات دیگر / جزوه ها
در اینجا برای شما جزواتی شامل آز گرافیک و همچنین سیستم عامل و مبانی را به ارمغان آورده ایم. شما در ادامه نیز میتوانید این جزوات را دریافت نمایید. دو جزوه آز گرافیک و مبانی را استاد سرکار خانم فرضی نیز به اشتراک گذاشته اند.
دانلود جزوه  زبان برنامه نویسی پیشرفته 1 ، استاد توکل

دانلود جزوه زبان برنامه نویسی پیشرفته 1 ، استاد توکل

تاریخ : 16 اردیبهشت 1391 نویسنده : sepahna موضوع : مقالات دیگر / جزوه ها
زبان برنامه‌نویسی ++C (تلفظ می‌شود: سی پلاس پلاس) یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه (که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند)، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی
دانلود جزوه مبانی مهندسی نرم افزار استاد قنواتی

دانلود جزوه مبانی مهندسی نرم افزار استاد قنواتی

تاریخ : 30 فروردین 1391 نویسنده : sepahna موضوع : مقالات دیگر / جزوه ها
مقدمه خیلی از سیستم ها در فرآیند ساخت با شکست مواجه می شوند و زیرا تحلیل گر و سازنده به دنبال ساخت یک سیستم فوق العاده هستند بدون اینکه درک درستی از سیستم وسازمان داشته باشند . جزوه مبانی مهندسی نرم افزار ارائه دهنده استاد نعمت قنواتی را میتوانید در ادامه دانلود نمایید...