15 مرداد 1391
کد خبر : 242

آموزش ایجاد ترک به روی صورت

ترک روی صورت با photoshop

در یکی دیگر از آموزش های تصویری photoshop ، تکنیک ایجاد ترک روی پوست را فرا خواهید گرفت. در ابتدا شما نیاز به یک بافت ترک دارید، که میتوانید در ادامه ان را دریافت کنید. مراحل ساده است و با کمی تمرین میتوانید حرفه ای تر کار کنید، شرح مراحل و فایل ویدیویی را در ادامه مقاله میتوانید دریافت نمایید. این آموزش به درخواست یکی از کاربران در سایت قرار گرفته است ، جا داره از وب سایت تک تمپ کمال تشکر را داشته باشیم.


 

ابتدا عکس مورد نظر خودتان را در توشاپ باز کنید ، سپس تصویر بافتی را که دانلود کرده اید به روی عکس بکشید(drag). شفافیت عکس (opaticy) را به روی 50 قرار دهید. مقدار fill تصویر را به روی 90 یا 85 قرار دهید. در قسمت سمت راست فتوشاپ layer بافت را به روی multiply میگذاریم.با استفاده از ابزار warp موجود در شاخه

Edit > Transform > Warp


تصویر بافت را به روی صورت عکس مورد نظر بکشید و تنظیم کنید. بعد ااز تنظیم کردن بافت توسطا ابزار warp ، ناحیه های اضافی را با پاک کن ، پاک کنید.

پس از انجام مراحل فوق ، مطمئین شوید که layer بافت همچنان به روی multiply قرار دارد ، اگر normal بود آن را به روی multiplay قرار دهید.
تا اینجا مراحل اصل کاری را انجام داده اید ، حالا با استفاده از ابزار ها میتوانید تصویر خود را با کیفیت و کمیت بهتری ارائه دهید که با مشاهده فایل ویدیویی از زیر و بم کار جویا خواهید شد. تمام مراحل گفته شده بالا نیز درون فایل ویدیویی موجود میباشد.


tarak-photoshop.mp4 [5.19 مگابایت] ( تعداد دانلود: 289 )

ویدیویی / photoshop sepahna 7 947 بازدید 0 نظر پرینت
  • +3

دیدگاه خود را ثبت کنید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :